Zakázková výroba nábytku

S nábytkem je to do jisté míry jako s šaty člověka. Někomu sedne konfekce, jiný to příliš neřeší, většinou ale chceme být oblečeni dobře. Chceme, aby nám oblečení sedělo jako ulité, a také aby vyniknul náš osobitý vkus.

Tyto požadavky se však s velkovýrobou v mnohém rozcházejí. Necháme si tedy šaty ušít. Že je to zbytečně drahé? To v mnoha případech vůbec neplatí a stejně tak je tomu i s nábytkem. Interiér bytu je však na rozdíl od šatů investicí řádově vyšší a často na celý život, stojí tedy za to věnovat se mu se zvláštní péčí.

Proč zvolit zakázkově vyrobený nábytek?

  • Nábytek vyrobený na míru využije prostor tím nejefektivnějším způsobem, a tím tedy prostor také maximálně šetří. Je možné vyrobit nábytek, který svými rozměry bude přesně zapadat do jinak nevyužitého rohu či zákoutí v místnosti. V místě „slepého místa“, kam by se jinak nic nevešlo, tak může vzniknout například úložný prostor. Atypickou výrobu tak ocení především uživatelé malometrážních či nestandardně řešených bytů.
  • Zakázkový nábytek má právě takové rozměry, tvary, materiály a barvy, jaké zákazník vyžaduje. Atypický nábytek se na 100 % přizpůsobuje dispozici daného bytu, ale také vkusu a estetickému cítění zákazníka. Na rozdíl od sériové výroby je tak každý kus originálem.
  • Zakázkově vyrobený nábytek má tu nejvyšší možnou kvalitu a odpovídá přesně na míru Vašemu životnímu stylu a požadavkům. Pomůže Vám tak dotvořit Váš domov po funkční i estetické stránce k Vaši naprosté spokojenosti.

Cena zakázkové výroby nábytku není neúměrně vysoká

  • Srovnáme-li zakázkovou výrobu s prodejci nábytku orientovaných výhradně na cenu, zakázková výroba z toho vyjde draze. Pokud ale navštívíme prodejnu s nábytkem, který má jiné výhody než jen nízkou cenu (např. kvalitní materiály či vysokou užitnou hodnotu), zjistíme, že jeho cena je na podobné či stejné úrovni jako u nábytku vyrobeného na míru. Je tedy důležité srovnávat srovnatelné.
  • Nábytek vyrobený na míru Vašemu bytu, vkusu i možnostem tak oproti velkovýrobě ztělesňuje ideální poměr ceny a kvality.

Garance na náš zakázkový nábytek

  • Naše firma se zavázala, že na nábytek vyrobený u nás s použitým kováním BLUM poskytne nadstandardní záruku 60 měsíců (tedy 5 let).
  • Díky používání kvalitních materiálů, preciznímu technologickému zpracování a zkušeným zaměstnancům si tuto výjimečnou záruku můžeme dovolit. Bereme tuto exkluzivitu jako osobní výzvu nás všech ke splnění daného závazku.
  • Tato záruka se vztahuje na dodané kování, funkčnost a vybrané použité materiály, tato záruka se nevztahuje na komerční nábytek. Ze zákona je stanovena záruka na výrobek 24 měsíců a na práci (tedy montáž) pouze 6 měsíců.

Napište nám

Jméno:
E-mail:
Váš dotaz:

Pri zpracování Vašeho požadavku se rídíme narízením o Ochrane osobních údaju.