Navrhujeme interiéry, které jsou skutečně jedinečné

Ptáte se, proč jsou naše interiéry vyjímečné? Společnost Szabo se specializuje na návrh a realizaci interiérů s nábytkem, který si vyrábíme sami! Zaručíme Vám tedy kvalitu, svobodu fantazie i úzkou komunikaci. Naše návrhy jsou určeny vše, kteří si nemohou dovolit kupovat nekvalitní produkty.

Jak to u nás probíhá?

  1. První setkání s designérem, který se bude ptát na Vaše přání a představy
  2. Návrh celkového řešení s fotorealistickou 3D vizualizací 
  3. Výběr vhodných materiálů a cenový nabídka realizace
  4. Příprava a podpis smlouvy
  5. Realizace
  6. Předání nového, hotového interiéru
  7. Bydlení v novém

5 výhod interiérů od Szabo

1 Kvalita

Využíváme materiály renomovaných výrobců, které precizně zpracováváme do vyhotoveného interiéru. Využíváme navíc vlastní výroby montážních služeb, za vše tedy odpovídáme my. Náš nábytek je určen Vám, těm, kteří si nemohou dovolit kupovat nekvalitní produkty.

2 Přímá komunikace

Po celou dobu realizace jste v kontaktu pouze s jedním bytovým architektem, který následně komunikuje s dělníky a dohlíží na správný průběh realizace. I díky vlastní výrobě nábytku, dopravě a montáži do naší komunikace nevstupují žádné třetí osoby a je tedy zajištěn hladký průběh realizace Vaší zakázky.

3 Nekonečné možnosti

Jsme otevřeni moderním i netradičním návrhům interiérů, záleží na Vaší představivosti. Přemýšlíte o ohýbaném nábytku nebo o jiných originálních kouscích? Díky vlastní výrobě nábytku nejsme vázáni na další dodavatele a je tak možné přizpůsobit se všem Vaším představám.

4 Prodloužená záruka

Zajisté oceníte, že při využití služby výroby nábytku na zakázku, Vám automaticky poskytneme zvýšenou 5letou záruku při použití kování BLUM. Pokud se tedy s Vaším nábytkem během 5 let od realizace něco stane, je to na nás.

5 Víte, do čeho jdete

Od samého začátku Vám chceme podávat pouze pravdivé informace. Chceme, abyste vždy věděli, na čem zrovna pracujeme. Nechte si pro to zaslat náš KATALOG pomocí formuláře níže.

Co o nás říkají zákazníci?

Marek K.: "Naprosto super studio. Skvělé návrhy, bezproblémová realizace"

Adriana G: "Velmi doporučuji! Od prvního setkání, přes návrhy, vizualizace, realizaci a předání - velmi spolehlivá a služná spolupráce. Děkuji."

Napište si o nový domov!

Jméno:
E-mail:
Váš dotaz:

Pri zpracování Vašeho požadavku se rídíme narízením o Ochrane osobních údaju.

Nechte si zaslat katalog!

Nejste si ještě jistí, zda jsou interiéry od nás to pravé ořechové? Nechte si od nás na e-mail zaslat ukázky našich prací i s orientačními cenami! Uděláte si tak lepší obrázek o tom, jak vypadá naše práce a kolik Vás to bude stát.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů