Navrhujeme interiér krok po kroku

1. První setkání s designérem

Osobní schůzka je nezbytným prvním krokem potřebným k odstartování naší vzájemné spolupráce. Setkání našich designérů s vámi zároveň považujeme za klíč k řešení návrhu nového interiéru. Připravte se na to, že se budeme ptát, a to hodně. Budou nás zajímat vaše přání, potřeby, nároky i nápady. Budeme chtít poznat váš vkus v rozsahu stylových, materiálových a barevných preferencí.

2. Návrh celkového řešení

Výstupem z naší společné schůzky budou konkrétní podklady pro grafický návrh vašeho interiéru, který bude odrážet nové dispozice jednotlivých místností, zvolené barevné řešení a funkčnost i ergonomii celého prostoru. Po schválení grafického návrhu interiéru zpracujeme fotorealistickou 3D vizualizaci, která vám věrným způsobem představí váš nový domov.

3. Projekt a cenová nabídka

Souběžně s grafickým návrhem a 3D vizualizací vybereme vhodné materiály, interiérové vybavení od konkrétních značek a navrhneme nábytek, který vyrobíme na míru. Na základě schválené podoby interiéru vám zpracujeme cenovou nabídku celé realizace.

Příklad nacenění studie ke stažení

4. Příprava a podpis smlouvy

Po odsouhlasení cenové nabídky vypracujeme smlouvu o dílo, která vždy obsahuje návrhy interiéru s patřičnými rozměry a dodané 3D vizualizace. Do smlouvy zaneseme naše vzájemné dohody a všechny vaše jednotlivé požadavky.

5. Realizace na zakázku

Po podpisu smlouvy přikročíme k provedení smluvených úprav interiéru. Nejprve si náš technik zaměří místo realizace, abychom podle konkrétních rozměrů mohli vyrobit nábytek na míru. V mezičase dodáme a instalujeme ostatní nábytek, osvětlení a doplňky.

6. Předání nového interiéru

Při předání hotového interiéru vám odevzdáme i písemný protokol o předání. Následně vystavíme daňový doklad se všemi souvisejícími dokumenty, jako jsou záruční listy a návody.

7. Bydlení v novém

Tento krok necháme už čistě na vás. Doufáme, že si bydlení v novém interiéru užijete a že i po letech to pro vás bude moderní a útulný prostor pro život. 

Napište nám

Jméno:
E-mail:
Váš dotaz:

Pri zpracování Vašeho požadavku se rídíme narízením o Ochrane osobních údaju.