Vyrábíme to, co jiní pouze prodávají

Sídlo společnosti Szabo Interier najdete v městské části Brno-Zábrdovice, kam jsme mimo kanceláře a showroomu umístili i výrobní prostory. Během vaší návštěvy vás rádi necháme nahlédnout do dílny a sledovat zkušené odborníky přímo při práci s nábytkem.

K výrobě zakázkového nábytku používáme celou řadu moderních materiálů od výrobců, kteří sledují a udávají trendy v oblasti výroby i designu materiálu.

Při výrobě nábytku používáme:

  • lamino desky (Egger, Fundermax, Kaindl, Kronospan, Polyrey)
  • dýhovaný materiál (Decospan, individuálně vytvořená sesazená dýha z přírodních materiálů)
  • kovolaminát (Homapal, Dekodur)
  • kování BLUM s doživotní zárukou

5 výhod zakázkového nábytku

Kvalita

K výrobě nábytku používáme materiály renomovaných výrobců, které zpracováváme do precizně vyhotoveného interiérového vybavení. Vysoké kvalitě našeho zakázkového nábytku pomáhá i vlastní doprava a montáž. Nábytek na míru je určen všem, kteří si nemohou dovolit kupovat nekvalitní produkty.

Cena

Zakázkově vyráběný nábytek nemůže a ani se nesnaží konkurovat nejlevnějším produktům na trhu. Jeho předností je odpovídající poměr mezi kvalitou a cenou. Nábytek na míru doporučujeme všem, kteří si chtějí pořídit nadčasové kousky, které s nimi vydrží stěhování i rekonstrukci interiéru.

Prostor

Nábytek vyrobený na míru dokáže efektivně vyplnit rohy a místa atypických tvarů. Díky tomu v navrženém interiéru vytvoříme řadu dalších úložných prostorů. Zakázkový nábytek je proto ideální pro majitele malometrážních bytů a nestandardně řešených prostorů.

Svoboda

Výhodou zakázkového nábytku  je jeho unikátní design. Na základě vašich požadavků přizpůsobíme rozměr, tvar, materiál a barvu nábytku  konkrétnímu interiéru. Výrobu nábytku na míru ocení milovníci originálních kousků, které nemá nikdo jiný.

Záruka

Jistě pro vás bude příjemným zjištěním, že na nábytek vyrobený na zakázku vám automaticky poskytneme zvýšenou 5letou záruku při použití kování BLUM. 

Napište nám

Jméno:
E-mail:
Váš dotaz:

Pri zpracování Vašeho požadavku se rídíme narízením o Ochrane osobních údaju.