Hledáme konstruktéra pro truhlářskou výrobu

Pokud máte zkušenosti s truhlářskou výrobou, tak Vám nabízíme práci, která Vás bude bavit a to díky její dynamičnosti a různorodosti. Jedná se o práci konstruktéra pro technickou přípravu nábytku. Vaší hlavní pracovní náplní bude tvorba cenových nabídek, zaměřování interiérů u zákazníka s moderní technologií skenování 3D, komunikace s výrobou, architekty a zákazníky, objednávání materiálu a technická příprava výrobní dokumentace a příprava pro CNC stroj. Ve všem Vás zaučíme a po zaučení získáte pátý týden dovolené navíc. Jako motivace Vám zajisté bude finanční ohodnocení, které se odvíjí podle Vašich zkušeností a výkonu práce. Získejte práci, která bude doceněná a bude vytvářet krásný domov pro úspěšné a zajímavé zákazníky.

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení na základě zkušeností a výkonu,
  • Čistá mzda se u nás pohybuje od 27 500 Kč,
  • 5 týdnů dovolené,
  • Pracovní smlouvu na plný pracovní úvazek,
  • Možnost výroby vlastních výrobků,
  • Osobní nebo nákladní auto pro soukromé účely,
  • Flexibilní pracovní doba,
  • Možnost pracovat vzdáleným přístupem přes PC,
  • Samozřejmostí je telefon s neomezeným tarifem,
  • Firemní akce,
  • Lidský přístup a přátelskou atmosféru,
  • Smysluplnou práci kterou zákazníci ocení.

Náplň práce:

  • Tvorba cenových nabídek,
  • Zaměřování interiérů u zákazníků (zaměřování pomocí jedinečné technologie - 3D skenování místnosti),
  • Komunikace s výrobou, architekty, zákazníky,
  • Technická příprava do výroby nábytku (tvorba výrobní dokumentace), příprava pro CNC v CAD programu Cabinet Vision,
  • Tvorba objednávek materiálu.

Očekáváme:

  • Zkušenosti v oboru truhlařiny podmínkou,
  • Technologické znalosti v konstrukci nábytku,
  • Dobrá znalost CAD programů a orientace na PC,
  • Dobrá komunikace,
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme

Jméno a příjmení:
Telefon:
Vaše dosavadní zkušenosti:

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údaju.

Kontakt:
Radek Szabó
608 756 297
info@szabo-interier.cz