Hledáme truhláře nábytku

Nabízíme práci, která Vás bude bavit a to díky její dynamičnosti a různorodosti. Jedná se o realizaci kompletních bytových interiérů. Při práci budete moci využít naši dílnu ve které najdete nejen CNC stroje a lakovnu. Celou dílnu také budete moci využít pro své vlastní účely a vyrobit tak něco pro sebe či své blízké. Jako motivace Vám zajisté bude finanční ohodnocení, které se odvíjí podle Vašich zkušeností a výkonu práce. Zároveň Vás do naší výroby zaučí již zkušení kolegové. Získejte práci, která bude doceněná a bude vytvářet krásný domov pro úspěšné a zajímavé zákazníky.

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení na základě zkušeností a výkonu
    čistá mzda se u nás pohybuje i mezi 28 - 35 tisíci Kč
  • po zapracování týden dovolené navíc
  • pracovní smlouvu na plný pracovní úvazek
  • lidský přístup a přátelskou atmosféru
  • možnost výroby vlastních výrobků
  • smysluplnou práci kterou zákazníci ocení

Náplň práce:

  • výroba nábytku na dílně
  • v případě zájmu obsluha na CNC stroji
  • kompletace výrobků dle technických výkresů
  • montáž vlastních výrobků u zákazníka

Očekáváme:

  • pozitivní přístup k práci a k zákazníkům
  • manuální a fyzickou zdatnost
  • spolehlivost a pečlivost
  • samostatnost a aktivní přístup
  • ŘP sk. B
  • praxe v oboru výhodou

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme

Jméno a příjmení:
Telefon:
Vaše dosavadní zkušenosti:

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údaju.

Kontakt:
Radek Szabó
608 756 297
info@szabo-interier.cz