Jsem dům v pokrokovém designu

Pokrokový design

Klient nás oslovil pro návrh a realizaci interiéru rodinného domu. Od začátku v nás měl důvěru a po první konzultaci a převzetí základních informací nám nechal zcela volnou ruku při navrhování. Hned z prvního návrhu byl klient nadšen a zvolená varianta se ukázala jako správná cesta. Po odsouhlasení návrhů jsme provedli sondy do stavebních konstrukcí pro nastavení postupu realizace, kdy se v průběhu rekonstrukce ukázalo, že bude nutné více zasáhnout do jednotlivých původních konstrukcí a materiálů.

Designový, přesto pohodlný obývací pokoj

Místnost jsme propojili s kuchyní, k čemuž bylo zapotřebí technicky náročné vybourání nosné kamenné zdi. Sedací souprava včetně závěsů je vyrobena čalouníkem na míru. Na stěnu za TV jsme aplikovali dekorační stěrku a interiér jsme pak ještě oživili designově zajímavými světly.

Kuchyň na míru pro rodinná setkání

Jako v každé kuchyni, kterou navrhujeme, klademe důraz na funkčnost. Velmi často se tato místnost stává středem dění domu, kde se schází celá rodina. Ani v tomto případě tomu není jinak. Pro realizaci jsme použili kvalitní nadčasové materiály v podobě přírodní dýhy, laků ve vysokém lesku a keramické pracovní desky coby nejodolnějšího materiálu, který je se svou teplotní odolností do 1 200 °C momentálně dostupný na trhu. Zádový obklad za pracovní deskou je v originálním provedení diamantově čistého lakovaného skla. Pro podlahy jsme zvolili lepený vinyl v dekoru dub. Součástí kuchyně je také krb.

Napište nám

Jméno:
E-mail:
Váš dotaz:

Pri zpracování Vašeho požadavku se rídíme narízením o Ochrane osobních údaju.