Jsem dům v netradičním designu

  • 4kk, 85m2 - celková investice v realizaci: 3,4 mil.

3D efekt vstupní haly

Po rekonstrukci domu z 30 let, oslovil klient paní arch. Radmilu Peškovou s žádostí o pomoc při návrhu interiéru domu. Hned vstupní část domu vás příjemně naladí zeleným pozadím celé vstupní stěny s přírodní trávou zalitou v pryskyřici vytvářející 3D efekt.

Ve znamení fantazie

Kuchyňská část byla částečně navržená na skleněných nohách pro vizuální odlehčení, pracovní deska je z keramiky a kuchyňský stůl byl vyroben zakázkově. Světla jsou elegantně zabudovaná do jedné roviny.

Především zakázkově

Obývací prostor je součástí jedné místnosti s kuchyní. Zde je prostorná rozkládací sedačka pro příležitostné přespání návštěvy. Do TV sestavy bylo dodatečně doplněno profesionální ozvučení od firmy Jasyko včetně televize. Celou místnost doplňují zakázkové závěsy navozující hřejivý pocit prostoru.

Obloukový výklenek

Ložnice má specifický obloukový výklenek do ulice, do kterého je umístěn skleněný stolek kopírující tvar výklenku. Obdobný tvar byl přenesen také do stěny, ve které je umístěna televize. Interiér doplňuje zajímavá tapeta italské produkce a světlo pod názvem Trifid od českého výrobce Lucis. 

Zakomponování schodů

V pokoji byly zakomponovány schody, vzhledem k nutnosti zachovat obezděné schodiště, které se skrývá pod pokojem.

Pokoj se sádrovou římsou

Součástí bytu jsou také hostovské pokoje zařízené v odlišném designu. V prvním pokoji byla použita tapeta s doplněnou sádrovou římsou.

Rozdílný design

Ve druhém pokoji byla použita dekorační stěrka na stěnu a veškerý nábytek je v lakovaném provedení ve vysokém lesku. 

Čas na koupel

Koupelně dominuje velký sprchový kout. Pračka byla elegantně zabudovaná do skříňky. Opět jsou zde použity světlé barvy pro optické zvětšení prostoru. 

Napište nám

Jméno:
E-mail:
Váš dotaz:

Pri zpracování Vašeho požadavku se rídíme narízením o Ochrane osobních údaju.