Jsem byt s vysněným prostředím pro majitele

  • 3kk, 98m2 - celková investice v realizaci: 4,7 mil.

Přestavba mezonetového bytu

V rámci této realizace se nám do rukou dostal mezonetový byt s nevyhovující dispozicí v novostavbě. Dispozici jsme oproti developerskému projektu přeměnili a vytvořili tak krásný vzdušný prostor včetně realizace návrhu interiéru celého bytu.

Přání majitele bylo, abychom pro něho a jeho rodinu vytvořili byt s příjemným nebo řekněme vysněným prostředím. Na výsledek se můžete už podívat sami.

Kuchyně s inteligentním osvětlením

Kuchyň jsme plynule propojili s jídelním prostorem. Kuchyňskou linku a jídelní stůl jsme oddělili obslužným ostrůvkem, ke kterému jsme z boku přisadili barový pult. Zajímavostí je kombinace pracovní desky z masivu a keramiky, která je použita na kuchyňské lince nebo kruhová světla. Celému prostoru dodává na svěžesti živá zelená stěna s automatickou závlahou.

Moderní a útulná ložnice

Do ložnice jsme umístili atypický nábytek, který jsme pro majitele vyrobili na zakázku. Nábytek je lakovaný a ve vysokém lesku a je vybaven automatickým osvětlením. Postel s čalouněným čelem je laděna do teplých přírodních barev a dotváří tak příjemný vzhled celé ložnice.

Dětský pokoj

Dětský pokoj jsme navrhli v jednoduchém nadčasovém provedení. Samozřejmostí je vytvoření dostatečného úložného prostoru a umístění postele s pracovním stolem. Na čelní stěnu pokoje jsme použili dekorační tapetu, která pokoji dodává mladistvý vzhled.

Vstupní chodba

Funkční šatní stěna, kde vyniká odkládací lavice z dubového dřeva. Na stěny předsíně jsme použili dekorační stěrku, která celý šatní prostor příjemně dokresluje.

Koupelna s příjemným osvětlením

Ergonomicky řešená koupelna, ve které jsme použili chytrou luxusní baterii Hansgroge nebo masážní vanu od Villeroy & Boch. S pečlivostí jsme se věnovali také návrhu osvětlení, které vytváří příjemnou atmosféru nejen v koupelně, ale přirozeně prostupuje celým bytem.

Byt s inteligentními detaily

Tento mezonetový byt je částečně zděný a částečně řešený jako dřevostavba pod střechou bytového domu. Byt jsme kompletně zařídili jako inteligentní. Použili jsme zde např. živé zelené stěny s automatickou závlahou, elektricky ovládané garnýže automaticky zatahované se změnou denní a noční doby nebo dokonalé řešení ozvučení celého prostoru v bytě. Do interiéru jsme pokládali kvalitní vinylové podlahy v imitaci dlažby.

Napište nám

Jméno:
E-mail:
Váš dotaz:

Pri zpracování Vašeho požadavku se rídíme narízením o Ochrane osobních údaju.