Jsem nadčasovým bytem

3kk, 58m2

První krok

Koncem roku 2014 nás oslovil zákazník, který si přál kompletní rekonstrukci celého bytu včetně stavebních prací. Již od začátku nám při navrhování klient ponechal zcela volnou ruku a vyplatilo se. 

Staré za nové

V bytě bylo provedeno vybourání stávajících podlah a následovné položení vinylové podlahy. Vybourání koupelnového jádra a jeho nové vystavení na původním místě. Současně se provedlo kompletní přestěrkování všech stěn a stropů, sádrovou stěrkou pro dokonale hladký povrch.

Prostor pro každého

V hlavním prostoru bytu je propojen obývací a relaxační prostor společně s kuchyní. Sedací souprava byla vyrobena zakázkově na míru, tak aby vyplnila prostor v rohu místnosti. U kuchyňské části je použito grafosklo jako zástěna za pracovní desku.

Malý, ale útulný

Malý, ale útulný pokoj, byl opět doplněn úložným prostorem. Vzhledem k úzkým dispozicím místnosti bylo řešeno lůžko na celou šířku pokoje, tak aby byl tento prostor kompletně využit. V místnostech převládají světlé barvy pro optické odlehčení a zvětšení prostoru.

Ložnice snů

V ložnici byl splněn požadavek na úložný prostor společně s pracovním stolem. Stropní světlo bylo zachováno původní, vzhledem k citové vazbě klienta.

Dominující mozaika

V koupelně byl kladen důraz na prostorný sprchový kout se skleněnou mozaikou. Zároveň byla zakomponována oblíbená tyrkysová barva klienta.