Jsem nadčasovým bytem

  • 3kk, 58m2 - celková investice v realizaci: 2 mil.

První krok

Koncem roku 2014 nás oslovil zákazník, který si přál kompletní rekonstrukci celého bytu včetně stavebních prací. Již od začátku nám při navrhování klient ponechal zcela volnou ruku a vyplatilo se. 

Staré za nové

V bytě bylo provedeno vybourání stávajících podlah a následně položení vinylové podlahy. Vybourání koupelnového jádra a jeho nové vystavení na původním místě. Současně se provedlo kompletní přestěrkování všech stěn a stropů sádrovou stěrkou pro dokonale hladký povrch.

Prostor pro každého

V hlavním prostoru bytu je propojen obývací a relaxační prostor společně s kuchyní. Sedací souprava byla vyrobena zakázkově na míru tak, aby vyplnila prostor v rohu místnosti. U kuchyňské části je použito grafosklo jako zástěna za pracovní desku.

Malý, ale útulný

Malý, ale útulný pokoj, byl opět doplněn úložným prostorem. Vzhledem k úzkým dispozicím místnosti bylo řešeno lůžko na celou šířku pokoje, tak aby byl tento prostor kompletně využit. V místnostech převládají světlé barvy pro optické odlehčení a zvětšení prostoru.

Ložnice snů

V ložnici byl splněn požadavek na úložný prostor společně s pracovním stolem. Stropní světlo bylo zachováno původní, vzhledem k citové vazbě klienta.

Dominující mozaika

V koupelně byl kladen důraz na prostorný sprchový kout se skleněnou mozaikou. Zároveň byla zakomponována oblíbená tyrkysová barva klienta.

Napište nám

Jméno:
E-mail:
Váš dotaz:

Pri zpracování Vašeho požadavku se rídíme narízením o Ochrane osobních údaju.