Jsem byt navržený v bílých tónech

Interiér pro nový začátek

Mladí manželé hledali byt v místě, které nabídne kromě hezkého bydlení i příjemné okolí se zelení, vhodné pro malé dítě. To splnil bytový komplex, ve kterém si pořídili byt 3kk se dvěma balkony, a jeho dokončení a kompletní výbavu svěřili ateliéru Szabo Interier.

Zajímavé řešení pro chodbu

Ve vstupním prostoru se designéři Szabo Interier zaměřili i na estetickou stránku. Mimo skříní, věšáku a sedací části chodbu vyzdobili zrcadly ve velkém formátu a dekorační sadou kulatých zrcadel.

Luxusní design kuchyně

Bílá lesklá kuchyně byla součástí zadání manželů firmě Szabo Interier a je vyrobena na zakázku. Na první pohled zaujmou pracovní deska a dřez, vyrobené z odolné bílé keramiky.

Čistota obytného prostoru

Bílou barvu si po kuchyni a jídelně zachoval i obývací pokoj. Díky tomuto řešení působí prostor opticky větší. Bílé stěny a nábytek oživují červené akcenty, použité na stínidle osvětlení a na textilu.

Jídelna uprostřed bytu

V bytě nechybí jídelní stůl pro rodinné večeře. Naši designéři ho záměrně umístili na rozhraní kuchyně a obývací části. Stůl tak opticky dělí prostor na dvě samostatné části.

Jedinečnost ložnice

Manželské čalouněné lůžko je od zbylého prostoru ložnice odděleno vysokým čelem, které záměrně páru zajišťuje pocit soukromí. Klidovou zónu doplňuje atypické stropní svítidlo.

Domácí pracovna

Manželé občas potřebují pracovat doma, a tak muselo klidné pracoviště vzniknout v ložnici. Za  vysokým čelem postele jsme z druhé strany umístili pracovní stůl, který rovněž slouží jako stolek kosmetický.

Něžný pokojíček

Pro pokoj malé holčičky jsme vybrali bílou barvu, která se opakuje v celém bytě, ale tentokrát v matovém provedení. Jemnost dětskému pokojíčku dodává světlě zelená výmalba a dekorace v podobě kvetoucího stromu, která je nalepena na jedné ze stěn.

Vše pro klienty

Naše firma v tomto bytě zajišťovala kompletní návrhy interiéru, výrobu nábytku, vybavení bytu textilem, svítidly, tapetami, výmalbou, včetně kulatých zrcadel na stěně chodby. Ke spokojenosti tříčlenné rodiny realizovala také veškeré stavební práce a úpravy rozvodů.

Napište nám

Jméno:
E-mail:
Váš dotaz:

Pri zpracování Vašeho požadavku se rídíme narízením o Ochrane osobních údaju.