Jsem byt inspirovaný přírodou

V přírodním duchu

Klienti se na nás obrátili s úkolem vytvořit návrh a realizaci nového bydlení pro tříčlennou rodinu. Hned od počátku jsme věděli, že majitelé mají rádi přírodní materiály, a proto se v bytě prolínají dekory dřeva, listů a zeleně.

První dojem

Vstupní prostor se otevírá do celého bytu. Díky zelené barvě na podlaze z marmolea a zapuštěným světlům do stěny působí velmi svěže a prostorně. Chodba je vybavena věšákem a praktickou sedací částí pro obouvání, které na protější stěně doplňuje velké zrcadlo.

Zakázkový nábytek

Interiér čtyřpokojového bytu je z velké části vybaven nábytkem, který byl zhotoven na míru. Pro dosažení jednoty v prostoru je vybavení všech pokojů vyrobeno z přírodní dýhy z jilmu, kterou doplňuje bílý lakovaný nábytek ve vysokém lesku.

Prostor pro celou rodinu

V největší místnosti bytu kuchyně s jídelnou volně přechází v obývací část, které dominuje velká sedačka, vyrobená na zakázku, a italské designové křeslo Minotti Jensen.

Příroda v zóně klidu

Největší podíl dekoru dřeva nese ložnice, která má na větší části stěn obklad z přírodní dýhy z jilmu, který se opakuje v celém bytě. V pokoji je umístěno hned několik typů osvětlení, z nichž nejvýraznější je atypické stropní světlo.

Koupelna s denním světlem

Díky skvělým dispozicím bytu se koupelna nachází hned za fasádou domu. Denní světlo, které vniká velkými okny do koupelny, se díky stěně z luxferů šíří až do chodby.

Komfort v kuchyni

Pracovní deska je vyrobena na míru z keramiky Neolith, která odolává teplotě 1200 °C. Jde o nejtvrdší materiál pro výrobu kuchyňské pracovní desky na trhu. Cena za běžný metr činí 15 tisíc korun.

Pracovna pro hosty

Čtvrtý z pokojů našel v bytě hned dvojí využití. Díky kompletnímu vybavení funguje jako pracovna i pokoj pro hosty. Z toho důvodu nechybí rozkládací pohovka, pracovní stůl a úložné prostory.

Pokoj pro slečnu

Klienti se do nového bytu stěhovali s dcerou, pro kterou jsme vybrali svěží kombinaci červené a zelené. Stejné barvy se opakují i na vliesové tapetě a římské roletě. Studentský pokoj je vybaven zakázkově vyráběným nábytkem od Szabo Interier.

Ideální řešení

Skvělé bylo, že investoři s námi začali spolupracovat s předstihem, před samým zahájením stavby, a tak bylo dost času na přípravu projektu. Návrh mimo studie obsahoval také veškeré instalační rozvody, pozice světel a další prvky, potřebné pro bezchybnou realizaci.

Napište nám

Jméno:
E-mail:
Váš dotaz:

Pri zpracování Vašeho požadavku se rídíme narízením o Ochrane osobních údaju.