Detail

5 důvodů, proč využít služeb bytového architekta

U nás v Szabo věříme, že interiér by neměl plnit pouze funkci praktickou, ale i funkci estetickou. Také věříme, že by měl korespondovat s Vaší osobností a splňovat veškeré Vaše nároky...

U nás v Szabo věříme, že interiér by neměl plnit pouze funkci praktickou, ale i funkci estetickou. Také věříme, že by měl korespondovat s Vaší osobností a splňovat veškeré Vaše nároky. Nábytek by tedy měl být nejen pohodlný, ale měl by navíc zapadnout do stylu celého bytu, ladit se všemi detaily a naplňovat Vaše přání a představy vysněného interiéru. Zní to téměř nemožně, vysněného interiéru se totiž nedá dosáhnout jen tak, nepadá z nebe sám. Potřebujete, aby Vám s tím někdo pomáhal, poznal Vaše touhy, životní styl a navrhl Vám interiér opravdu na míru. V tom Vám může pomoci právě bytový architekt, někdy také nazývaný interiérový architekt. Ptáte se, s čím vším Vám může pomoci?

  1. Nebudete muset vynakládat Váš cenný čas

Své bydlení chcete mít zkrátka dokonalé. Nicméně se mimo shánění ideálního nábytku a představování správné kombinace dekorací musíte také soustředit na Vaše pracovní aktivity. Máte ještě kam zasadit koníčky a rodinu? Pokud jste nyní na tuto otázku odpověděli ano, máte náš plný obdiv. Jste totiž pravděpodobně nadčlověk.

Bytoví architekti mají vše zkrátka v oku! Vědí, jaké barvy spolu souzní a jaké si naopak odporují. Dokáží přesně odhadnout v jakém stylu by měli nábytek pořídit, aby dosáhli jedinečného interiéru, který bude zároveň na míru Vaší osobnosti. Bytoví designéři mají zkrátka trénovaný cit pro interiéry, barvy i rozložení. I proto nebudou dělat chyby, na což navazuje následující bod.

  1. Ušetříte Vaše cenné peníze

Většina lidí by chtěla v životě nejen více času, ale i více peněz. Tyto dva cíle si mnohdy sice odporují, v bytové architektuře je tomu ale naopak. Tedy - alespoň v případě, kdy přijmete pomocnou ruku. Už jste si někdy pořídili nábytek, který se Vám zdál tak akorát a když jste si ho přivezli domů, vše bylo najednou jinak? Možná správně neseděl do celkového stylu, jeho barva nenaplnila Vaše očekávání nebo (a to je možná ta nejčastější varianta) jste zvolili špatnou velikost?

Zaručíme Vám, že tohle se Vám s interiérovým designérem nestane. Přesně totiž ví, jaký nábytek koupit od podlahy až po centrum všeho dění - obývací pokoj nebo kuchyně. To, že Vám najmutí bytového architekta ušetří peníze, může znít absurdně, musíte mu přeci zaplatit. Pravdou ale je, že najmutím pomocné ruky se vyvarujete častým chybám, které by Vás v budoucnu mohli stát mnohem více. A pokud zrovna nemáte vysoký rozpočet pro interiéry, i s tím dokáží bytoví architekti pracovat.

  1. Získáte profesionální péči

Pokus si najímáte bytového designéra, můžete si být téměř jistý, že jedním z jeho prvních kroků bude tvorba plánu. Profesionální bytový designér je totiž odborník, ví jaké nástroje použít a jaká strategie sedí na konkrétní bytové rozložení. Interiéroví designéři perfektně balancují na pomezí dokonalého umění a vědy. Pravděpodobně má také bohaté zkušenosti, které mu dovolí pracovat s různými typy místnosti, ať jsou již rozvržené jakkoliv.

  1. Získáte přístup k lepším zdrojům a kontaktům

Je obecně známo, že najít dobrého dodavatele a výrobce nábytku není jednoduchý úkol. Bytový designér, pravděpodobně narozdíl od Vás, v tomto oboru již nějakou dobu strávil, během své kariéry si tedy vytvořil dobré známosti a byznys spojení. Ví, komu věřit a zná, kdo vyrábí kvalitní nábytek a kdo se tímto narozdíl pouze ohání. Navíc pro něj nebude problémem sehnat elektrikáře nebo instalatéra. U nás si vyrábíme nábytek sami! Proto budete přesně vědět jeho podobu a znát kvalitu! Dokonce se můžete dojít podívat do naší výrobní dílny!

  1. Překvapí Vás WOW faktor

Interiéroví designéři dokáží být kreativní a každý den se jejich kreativita díky jejich práci rozvíjí. Často přemýšlí za hranicemi stereotypu a nedrží se tedy předdefinovaných konceptů. Zaměří se navíc na detaily, jako je hra se světlem nebo dokonalé využití prostoru. Výsledek jejich práce Vás zkrátka dostane na kolena a od teď budete chtít všechny srazy přemisťovat k Vám domů!

Tip pro Vás: Kombinací bytového architekta a zakázkové výroby nábytku WOW efekt ještě zdvojnásobíte!