Detail

3 tipy, jak vytvořit z domu domov

Přemýšlíte o novém interiérů, ale zkrátka nevíte, podle čeho si vybrat z nekonečné nabídky? Zde Vám přinášíme trojici rad, které byste neměli podcenit!

1) Nalezněte svůj styl!

Váš osobní styl a vkus je důležité si ujasnit ještě před začátkem přestavby či realizace interiéru. Ale nebojte se. Vůbec nevadí, pokud momentálně nevíte, jaký je ten Váš. Stačí se dívat kolem sebe a zjistit, co se Vám líbí. Až to pravé provedení pro Vás před sebou uvidíte, sami poznáte, že tohle je to pravé! Zde si můžete pár návrhů prohlédnout:

Nechte se inspirovat – Je Vaší doménou příroda, nebo konkrétní materiál? Dřevo, kámen, kov? Jste v souznění s nějakým živlem? Člověk se už od přírody naučil tolik věcí, tak proč by nemohl opisovat i při návrhu interiérů? Povolte, ať Vás okolí samo inspiruje a pomůže Vám nalézt ten pravý styl. Podívejte se na byt inspirovaný přírodou!

Pryč od stereotypu – skvělá volba pro ty, kteří hledají únik od norem a průměrů. Chcete, aby se z Vašeho bytu, nebo kanceláře stal originální kousek, ke kterému podobné zpracování nenajdete? Vyberte si netradiční prvky a nebojte se nových způsobů!

Vzdušné prostory, kde můžete roztáhnout křídla – takový styl je vhodný pro ty, kteří touží po volnosti pohybu. Zapomeňte na stísněné byty, kde se bojíte jen otočit a jeden spolubydlící už je moc. Pocit svobody je jeden z těch nejsladších a byla by škoda si ho nedopřát. Myslíte, že Váš byt se v takový prostor proměnit nemůže? Kombinací nejrůznějších prvků jsou naši bytoví architekti schopni vzdušnost vykouzlit. Přesvědčte se sami!

Už jste nalezli svůj styl? Výborně.

Pokud už znáte svůj vysněný styl, je potřeba se ho držet. Neutíkat a neodbočovat a držet se ho až do úplného konce. Všechny pokoje, i ty nejmenší místnůstky, by měly dohromady tvořit líbeznou symfonii, kterou budete chtít poslouchat znovu a znovu.

I proto je tedy důležité nezapomenout ani na jedinou místnost. Dokonce i komora, nebo malá šatna si zaslouží být zkrášlena. Dopřejte to celému prostoru, a hlavně sami sobě. Nedokončené pokoje a místnůstky se vážou na naše podvědomí a nepřestanou na sebe upozorňovat, dokud jim nevěnujete stejnou péči jako zbytku prostoru. Vezměte to od podlahy, nic neopomeňte a klid se dostaví.

2) Udělejte si to podle sebe!

Váš byt, pokoj nebo i kancelář je místo, kde trávíte opravdu hodně času. A protože je to pro Vás, mělo by to také být o Vás. Ujasněte si, co se Vám líbí, co máte rádi, co Vám působí radost. Nebraňte se originalitě a zkoušejte i ty nevyzkoušené způsoby.

Dnešní moderní svět již téměř nezná slovo „nemožné“. Pomyslných hranic proveditelnosti se tedy příliš obávat nemusíte a svou fantazii klidně pusťte ze řetězu. Obklopujte se věcmi, které na Vás pozitivně působí. Budete se na ně přece dívat každý den.

Nenašli jste například vhodný nábytek? Nevadí. Zakázková výroba nábytku se dostává do popředí a opět se tak otevírá prostor pro Vaše tužby. Navrhněte si svůj nábytek, jako by to byl oblek, nebo šaty. Docílíte tak maximální spokojenosti. Zakázkový nábytek totiž bude skýtat perfektní rozměry, které vyžadujete a nemusíte se bát, že by něco nepasovalo, nebo se nevešlo.

Řešení se je tu pro každého.

3) Nechte si poradit!

Ve dvou se všechno lépe táhne a návrh interiéru není výjimkou. Chápeme, že vyhotovení návrhu interiéru, nebo dokonce její samotné realizace je těžký úkol. Proto je žádoucí, mít se o koho opřít.

Pro nás je osobní schůzka nezbytným krokem, pokud se rozhodnete pro realizaci interiéru na míru s námi. A ono je to dokonce dost příjemné. Bytového architekta, se kterým se sejdete, zajímají Vaše přání, potřeby, nároky i nápady, aby co nejlépe porozuměl Vašemu záměru a byl schopen se dopracovat k bezchybnému výsledku. Máte tedy jediný úkol. Říct, po čem dychtíte.

Díky této schůzce získáme materiály pro grafický návrh interiéru. Návrh poslouží jako základní orientační materiál, který bude odrážet dispozice prostor, barevné provedení, funkčnost a další. Pokud tento návrh schválíte, čeká Vás ještě prohlídka Vaší vysněné realizace pomocí 3D vizualizace, která Vás věrně novým domovem provede.

Věříme, že tyto kroky jsou nezbytné pro uspokojení Vašich přání. Jen tak se skutečně přiblížíme ideálům a minimalizujeme riziko chyby. 

Máte nápad, myšlenku, otázku, nebo Vás něco zajímá? 

Obraťte se na nás.